ŽRK Sinj kući pjevajući: Dubrovkinjama treći poraz…

0
ŽRK Dubrovnik | FOTO Davor Lopin

Rukometašice Dubrovnika doživjele su poraz u šestom kolu 2. HRL – jug. Ekipa Ante Dropuljića poražena je od ŽRK Sinj rezultatom 22:24 (11:15).

Gostujući sastav bio je gotovo cijelu utakmicu u prednosti, a na kraju je upisao potpuno zasluženu pobjedu.

Dubrovkinje su se probudile tek u posljednjih 15 minuta utakmice. Tada je, uz pomoć vratarke Jelene Pandže te Ane Vrbice, ekipa Dubrovnika stigla na samo pogodak zaostatka (20:21). Igrala se tada 49. minuta susreta, a sve do posljednje sekunde utakmice drama…

U 53. minuti gošće su ponovno u prednosti +2 (20:22), međutim nedugo zatim Valentina Orašinović pogađa za 21:22. U 53. minuti glavobolje treneru Dropuljiću zadalo je treće isključenje Anamarije Papić, međutim unatoč navedenom nedostatku Dubrovkinje su u 54. minuti stigle do rezultatskog egala – 22:22.

U posljednje dvije minute gostujuća ekipa ponovno odlazi na +2 (22:24), Dubrovnik je na isteku 58 minute imao napad za smanjenje, međutim udarac Orašinović zaustavila je vratarka Sinja…

Dubrovkinje nakon pet odigranih utakmica imaju dvije pobjede i tri poraza. U 7. kolu 2. HRL – jug gostuju kod ŽRK Metković koji se nalazi na posljednjem, devetom, mjestu bez osvojenog boda.