ŽUPANIJSKA LIGA Neretva nadigrala Omladinac s čak 9:2 i preuzela vrh!

0

Gusar je pokleknuo na svom terenu u 15. kolu i prepustio prvo mjesto Neretvi koja je s čak 9:2 nadigrala Omladinac. U Kominu, Jadran 1929. slavi pobjedu 3:1, a zahvaljujući dvama pogocima Antonia Pecotića i jednim Neda Mušića.

Župa dubrovačka je nakon preokreta stigla do visoke pojede nad Maestralom 4:1. Gosti su poveli u 22. minuti kada je Marko Ćorić iskoristio kazneni udarac.  U 35. minuti za 1:1 pogodio je Matej Perović, a u trećoj minuti nastavka za preokret pogađa Ante Kovačić. Za 3:1 u 55. minuti strijelac je Josip Vidić, a konačnih 4:1 postavlja Ante Kovačić svojim drugim pogotkom.

ONK Metković je na svom travnjaku slavio protiv Hajduka 1932. rezultatom 3:2. Gosti su na poluvremenu imali čak 2:0 (Andreis, Tulić), međutim domaćin u nastavku zahvaljujući Marušiću i kežiću stiže do egala. U 90. minuti pogodak za veliki preokret i pobjedu postiže Drago Jelavić!

U ogledu Neretve i Omladinca čak 11 pogodaka! U 8. minuti bilo je 1:1, a do odlaska na odmor Neretva je imala 2:4. U nastavku čak pet pogodaka u mreži Omladinca.. Pogotke za Neretvu postizali su Ante Batinović, Mirko Marić, Frane Jerković, Eduard Raguž (2), Domagoj Kuran, Duje Manenica, Marin Tomas i Goran Obradović.

Konavljanin je do šeste prvenstvene pobjede stigao zahvaljujući pogotku Gorana Šorgića u 82. minuti utakmice. Orebiću je ovo treći ovosezonski poraz..

Pero Macan doveo je Slaven u vodstvo već u 6. minuti, međutim Žrnovo je u 71. minuti preko Denisa Šeparovića došao do četvrtog boda ove sezone.

Grk i Croatia su podijelili bodove odigravši 2:2. Croatia je bila dva puta u vodstvu (Kalauz, Grbešić) ali je domaćin zahvaljujući pogocima Kljunka i Storellija u samoj završnici došao do boda.