ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA Drugi uzastopni poraz Neretve, Gusar i dalje drži vrh!

0
1. ŽNL NK Župa dubrovačka - Croatia Gabrile | FOTO Davor Lopin (arhiva)

Danas su odigrane utakmice dvanaestog kola 1. Županijske nogometne lige. Neretva je nakon domaćeg poraza doživjela i drugi uzastopni poraz. Ovaj put poraženi su od Slavena na Gnjilama rezultatom 3:2. Čak tri jedanaesterca bila su dosuđena u prvih 27 minuta od kojih dva za domaćina (Pulić u 5. i 27. minuti) te Brečić za Neretvu u 20. minuti.

Na poluvrijeme se otišlo s 2:1, a već u 4. minuti nastavka Trković postiže pogodak za 3:1. U 90. minuti Batinović je postavio konačnih 3:2.

Orebić je slavio u Krvavcu rezultatom 2:0. U prvih 45 minuta nije bilo pogodaka, a za veliko slavlje gostiju pobrinuo se Ivano Čepo koji je postigao oba pogotka za osmu pobjedu svoje momčadi.

Čak sedam pogodaka palo je na utakmici Žrnova i Hajduka. Tri pogotka postigao je Igor Žuvela, dva je dodao Hrvoje Gugić, a jedan Goran Gugić. Jedini pogodak za Žrnovo djelo je Nikole Peraića.

Croatia je do svoje sedme pobjede stigla zahvaljujući pobjedi u Čilipima. U 7. minutu Grbešić je pogodio za 0:1, a svega minutu nakon Zadro je strijelac za 0:2. Maro Kalauz u 16. minuti povećava na 0:3, a za konačnih 1:3 pobrinuo se Goran Šorgić u 83. minuti utakmice.

Grk i Gusar odigrali su bez pobjednika baš kao i Metković i Župa dubrovačka (0:0). Istaknimo da je na utakmici Grka i Gusara domaćin vodio 2:0 (Ivanković, Mhaljević) sve do 80. minute! Gosti su do smanjenja došli preko Jure Vladimira koji je potom u 92. minuti iz udarca s bijele točke pogodio za veliki bod svoje momčadi!