ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA Šestica Neretve, petica Jadrana, četvrtica Konavljanina..

0

Neretva je u 17. kolu nadigrala Grk u Potomju s čak 6:0. Tri pogotka za momčad iz Metkovića postigao je Frane jerković, a po jedan su dodali Domagoj Kuran, Ante Batinović i Eduard Raguž.

Uz visoku pobjedu Neretva slavi i zbog ‘kiksa’ Župe dubrovačke koja je odigrala bez pogodaka i pobjednika protiv Croatie.

Jadran 1929. je na svom terenu ubacio petardu u mrežu Maestrala. Iako su gosti poveli u 8. minuti preko Limova, domaćin je već u 32. minuti imao 2:1 (Žalac, Salečić). U razmaku od 54. do 82. minute još tri pogotka u mreži Maestrala, a sve zahvaljujući Antoniu Pecotiću koji je postigao sva tri pogotka! Gosti su za konačnih 5:2 pogodili u 84. minuti..

Orebić je slavio na teškom gostovanju kod ONK Metković. Pogodak vrijedan tri boda djelo je Dina Marića u 91. minuti!

Konavljanin je na svom travnjaku nadigrao Žrnovo 4:1. Tri pogotka upisao je Pero Opušić dok je jedan dodao Juraj Veraja. Jedini pogodak za goste postigao je Denis Šeparović.