ŽUPANIJSKI DERBI BEZ POBJEDNIKA GOŠK Dubrovnik poveo, Neretvanac izjednačio

0
NK Neretvanac - NK GOŠK Dubrovnik 1919

U Opuzenu svakome po bod. U okviru 18. kola 3. HNL – jug, županijski derbi između Neretvanca i GOŠK Dubrovnika 1919., završio je 1:1.

U prvih 45 minuta čak su tri lopte odlazile u mrežu, dvije u mrežu Neretvanca i jedna u mrežu GOŠK Dubrovnika, međutim sva pogotka bila su poništena. Opravdano ili ne, ostaje vjerojavati pomoćnicima koji su u dva navrata svirali zaleđe i jednom da je lopta prešla crtu prilikom izvođenja kornera.

U nastavku, točnije u 68. minuti ‘nebesko-plavi’ stižu u vodstvo. Na asistenciju Iva Caputa odlično reagira Antonio Lipotić koji s oko 11-12 metara lobom vara istrčalog domaćeg vratara!

Ipak, radost Dubrovčana nije dugo trajala. U 80. minuti domaćin stiže do rezultatskog egala preko Ante Mihaljevića koji je iskosa s oko 13-14 metara pogodio u suprotne rašlje.

Na kraju se podjela bodova čini kao realan ishod utakmice između Neretvanca, koji je i dalje ostao fenjeraš i GOŠK Dubrovnika koji je s ovim bodom došao do 12. pozicije.